Жителів області запрошують на обговорення процесу мирного врегулювання на Донбасі

Жителів області запрошують на обговорення процесу мирного врегулювання на Донбасі

Діалоги про Україну.

У Житомирі 9 жовтня відбудеться зустріч жителів області із представниками Уряду, які нададуть детальні роз’яснення процесу мирного врегулювання на Донбасі. Усіх бажаючих чекають у приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера об 10:00. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації. 

“Захід пройде у Житомирі в рамках програми «Діалоги про Україну», яку ініціював Президент Володимир Зеленський. Вона передбачає публічні обговорення та роз’яснення важливих для України тем, насамперед про імплементацію «формули Штайнмайєра». Під час зустрічі представники Уряду детально пояснять, які кроки для припинення війни будуть здійснені найближчим часом, за які «червоні лінії» влада не заступатиме та навіщо Україна погодилася на «формулу Штайнмаєра». Учасники зустрічі матимуть змогу висловити свої думки та пропозиції щодо врегулювання конфлікту на Донеччині та Луганщині й поставити запитання. Мета таких зустрічей – безпосередній діалог влади та суспільства, у результаті якого має бути напрацьована спільна позиція та спільні рішення з чутливих і важливих питань”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, депутати облради не підтримали звернення до керівництва держави щодо «формули Штайнмайєра». Формула Штайнмаєра — метод імплементації Комплексу заходів щодо виконання Мінського протоколу, запропонований німецьким політиком Франком-Вальтером Штайнмаєром, який полягає в теоретичному варіанті врегулювання Війни на сході України шляхом надання спочатку тимчасового особливого статусу окремим територіям Донбасу, а потім — після доповіді представників ОБСЄ за підсумками виборів на непідконтрольній Україні території — надання постійного особливого статусу цим територіям.

 

 

 

Leave a Comment