Жителя Коростенського району, підозрюваного у вбивстві приятеля, взяли під варту

Жителя Коростенського району, підозрюваного у вбивстві приятеля, взяли під варту

На 60 діб без права внесення застави.

Жителя Коростенського району, підозрюваного у вбивстві свого приятеля, поміщено під варту строком на 60 діб без права внесення грошової застави. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Слідством встановлено, що 17 жовтня вдень, у домоволодінні сельчан, між 33-річним жителем Коростенського району, який гостював у своїх односельців, та господарями під час вживання алкогольних напоїв виник словесний конфлікт. Він переріс у вбивство», ‒ йдеться у повідомленні.

Щоб довести свою правоту, гість вдався до побиття чоловіка. Спершу металевим відром та дерев’яною палицею, а потім, виштовхавши потерпілого до іншої кімнати, двома сокирами завдав численні удари. Від отриманих побоїв господар помер уночі у лікарні.

Правоохоронці також встановили, що раніше підозрюваний вже скоював умисне вбивство, обвинувальний акт стосовно нього розглядається у суді.

Нагадаємо, що у Житомирському районі взяли під варту чоловіка, підозрюваного у вбивстві батька. У Коростенському районі затримали підозрюваного у вбивстві.

Leave a Comment