Жителя Житомирського району підозрюють у співпраці з російськими спецслужбами

Жителю Житомирського району, який працював на державному підприємству з обслуговування офіційних заходів Верховної Ради України повідомили про підозру у співпраці зі спецслужбами росії. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Слідством установлено, що 36-річний мешканець Житомирського району, будучи працівником державного підприємства з обслуговування офіційних заходів Верховної Ради України, з метою збору конфіденційної інформації у державних органах України, погодився на співпрацю із співробітником фсб російської федерації», йдеться у повідомленні.

Контакт із співробітниками російського фсб відбувся під час чергової поїздки підозрюваного до родичів у тимчасово окупованому Криму. У розмові з феесбешником підозрюваний похвалився відео про святкування Нового року статусних гостей та іноземних делегацій, в обслуговуванні яких він брав участь. У відповідь на це співробітник російської спецслужби запропонував йому зібрати інформацію про події у Верховній Раді України, візити іноземних делегацій, учасників та теми розмов тощо. Пообіцяли навіть передати йому пристрій для приховуваного запису. За це обіцяли посприяти в одержанні російського громадянства.

Згідно із чинним законодавством, у разі доведення вини підозрюваному може «світити» ув’язнення на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, що у Коростені спецслужби України затримали агента воєнної розвідки росії. Раніше СБУ України затримали ще одного рашистського агента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *