Житомирське ТТУ планує витратити майже 50 тисяч на виготовлення реклами

Комунальне підприємство «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» заплатить 49 тис. 500 грн за виготовлення рекламних матеріалів до кінця року. Її планують розміщувати у комунальному транспорті. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Договір уклали із фізичною особою-підприємцем Сергієм Купринюком. Тим самим, який є керівником і одноосібним власником ТОВ «Українська рекламна агенція «Престиж». Саме з цією компанією трамвайно-тролейбусне управління тривалий час співпрацює щодо розміщення реклами у комунальному транспорті. Більше того, у трамваях та тролейбусах Житомира розміщені телефони цієї компанії щодо розміщення реклами на комунальному транспорті.

Комунальне підприємство також замовило першу партію рекламної продукції на суму у майже 2 тис. грн. За договором, підприємець має виготовлювати матеріали у разі надходження від ТТУ замовлення.

Нагадаємо, що у 2017-2018 роках ТТУ заробило на рекламі майже 1,4 млн грн. Житомирське трамвайно-тролейбусне управління закупило зернову каву майже на 11 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *