-
Чи будуть житомиряни переходити на ID-паспорти (БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ) - 12/01/2016
-
Житомирська відлига у 20 фотографіях - 12/01/2016
-
У Малині попередили населення про використання дельтапланів сільгоспвиробниками - 10 hours ago
-
Убивцю 20-річної житомирянки засудили до 11 років тюрми - 11 hours ago
-
Радомишльська міська рада витратить більше 29 тисяч на систему оповіщення - 1 day ago
-
Лікаря, який вимагав з учасника АТО гроші за інвалідність, судитимуть - 1 day ago
-
У Житомирі з 1 липня не підвищуватимуть вартість проїзду у комунальному транспорті - 28/06/2022
-
Існує велика загроза нападу на Україну з території Білорусі, ‒ генерал ЗСУ - 28/06/2022
-
У Житомирі СБУ затримала «благодійника», який продавав гуманітарну допомогу - 28/06/2022
-
В районі білоруського Гомеля помітили рух зенітно-ракетних комплексів - 28/06/2022
-
У бік кордону з білоруссю рухаються пошарпані танки та артилерійські установки - 27/06/2022
-
Житомирянам радять запастися водою: водоканал промиватиме труби - 27/06/2022
СБУ викрила міжрегіональну групу, яка підробляла документи. Були замішані й екс-працівники міграційної служби
Паспорти, водійські, службові, УБД, дипломи, технічні паспорти, акти на землю.
Служба безпеки України викрила та припинила протиправну діяльність міжрегіональної групи, учасники якої підробляли та збували документи державного зразка «в асортименті». Про це повідомила пресгрупа УСБ України в Житомирській області.
У межах досудового розслідування оперативники спецслужби встановили, що до складу групи входило двоє жителів Київської області, які виготовляли «липові» документи. Двоє мешканців Житомирщини, колишніх працівників міграційної служби, відповідали за роботу з «клієнтами».
“Для виготовлення фальшивих документів ділки облаштували два цехи у приватних будинках у невеликих селищах міського типу на Київщині. На замовлення вони робили, зокрема, паспорти, водійські та службові посвідчення, посвідчення учасника бойових дій, дипломи про вищу освіту, технічні паспорти, акти на право власності на землю.
За даними спецслужби, вартість фальшивих документів варіювала залежно від його виду, максимальну ціну зловмисники встановили на «повний пакет» – $10 тисяч. Паспорт громадянина України коштував 1,5 тисячі американських доларів, ID-картка – вдвічі дорожче”, – йдеться у повідомленні.
Співробітники СБ України задокументували низку фактів реалізації учасниками угруповання підроблених документів. Зловмисники «працювали» впродовж року і щомісяця «обслуговували» до півсотні клієнтів, зокрема й іноземців.
За результатами спецоперації на території Житомирщини та Київщини оперативники спецслужби затримали чотирьох учасників групи та блокували роботу двох цехів із виготовлення підроблених документів.
Під час проведення п’яти санкціонованих обшуків за адресами проживання фігурантів та у цехах правоохоронці вилучили 30 готових документів, зокрема паспорти громадян України та майже 700 бланків для виготовлення нових фальшивок. У ході слідчих дій також виявлено голографічні захисні елементи, підроблені штампи та печатки українських держустанов, комп’ютерну техніку і флеш-носії зі зразками документів та інформацією про «клієнтів», техніку для підробки документів. Вилучені докази направлено на криміналістичну експертизу.
“Триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 190, ч. 2 ст. 199, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.
Операцію проводили співробітники Управління СБУ в Житомирській області за сприяння ГУ по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБ України спільно зі Слідчим управлінням ГУ Нацполіції під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури”, – додали у відомстві.
Нагадаємо, судитимуть житомирянина, який за 1800 гривень підробляв водійські посвідчення та ID картки. Начальника управління міграційної служби, який взяв хабар у іноземця, триматимуть під вартою.