Житомир буде знову без води: водоканал розпочинає реконструкцію водопровідної мережі

Житомир буде знову без води: водоканал розпочинає реконструкцію водопровідної мережі

Відсутнє водопостачання буде й у Зарічанах та Новогуйвинську.

У селі Зарічани та Новогуйвинськ, а також деяких районах Житомира 15 серпня буде відсутнє водопостачання.  Про це повідомили на сайті КП “Житомирводоканал”.

КП “Житомирводоканал” розпочинає реконструкцію одного із найбільш важливих магістральних трубопроводів міста, у ході якої буде замінено 2,8 км аварійної водопровідної мережі уздовж вул. Чуднівської до вул. Шевченка (до Центральної дитячої міської лікарні). 15 серпня під час першого етапу робіт із реконструкції цієї водопровідної мережі підрядна організація проведе реконструкцію магістральної камери (знаходиться на території с. Зарічани) із заміною засувок.

“Для проведення відповідних робіт буде припинене водопостачання міста з першої хвилини опівночі 15 серпня. У більшій частині міста водопостачання буде відновлено о 05:00 ранку 15 серпня.

Проте водопостачання с. Зарічани, с. Новогуйвинськ, промислового району Житомира та Польової, верхніх поверхів центрального району міста буде відновлено наприкінці робочого дня 15 серпня”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, паралельно з підрядною організацією КП “Житомирводоканал” вночі замінить запірну арматуру за такими адресами: на вул. Сльоти, 2;  на перехресті вул. Грушевського-Князів Острозьких;  на вул. Грушевського, 91; на вул. Грушевського (поблизу стадіону “Спартак”)

“Після проведення ремонтних робіт з кранів протягом короткого часу може текти брудна вода. Ця проблема зумовлена тим, що під час її запуску з дна трубопроводів піднімається осад. На жаль, ми змушені констатувати, що термін експлуатації наших трубопроводів минув, і ця ситуація є типовою для усіх куточків України, адже згідно зі статистикою 80% усіх водопровідних мереж країни — зношені”, – додали у водоканалі.

Нагадаємо, Житомирводоканал хоче підняти вартість водопостачання на 32,5%, а водовідведення – на 43,5%. Житомирводоканал придбає прилад для виявлення поривів у мережі.

Leave a Comment