Житомирводоканал хоче підняти вартість водопостачання на 32,5%, а водовідведення – на 43,5%

Житомирводоканал хоче підняти вартість водопостачання на 32,5%, а водовідведення – на 43,5%

 Проте обіцяють провести громадське обговорення.

Комунальне підприємство “Житомирводоканал” планує змінити діючі тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Відповідне оголошення 8 липня оприлюднила прес-служба підприємства. Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня.

«З часу встановлення тарифів відбулося зростання цін на електроенергію, реагенти, паливно-мастильні матеріали та інші матеріально-технічні ресурси, розміру заробітної плати, що призвело до збільшення фактичної собівартості послуг у порівнянні з врахованою в діючих тарифах КП «Житомирводоканал»», – йдеться у повідомленні.

Таким чином, плановані тарифи на послуги з:

  •  централізованого водопостачання – зростуть на 32,5% (діючий тариф 8,388 грн/м³ з врахуванням податку на додану вартість);
  •  централізованого водовідведення – зростуть на 43,5% (діючий тариф 9,456 грн/м³ з врахуванням податку на додану вартість).

Діючі на сьогодні тарифи у розмірах 6,99 грн на централізоване водопостачання та 7,88 грн на централізоване водовідведення за 1 м³ (без ПДВ) – застосовуються з 1 березня 2019 року. Відкрите обговорення щодо необхідності здійснити зміну діючих тарифів відбудеться 18 липня о 10:00 в актовому залі КП “Житомирводоканал”. До цього часу на підприємстві приймають пропозиції та зауваження.

Нагадаємо, житомиряни зареєстрували 7 петицій за звільнення керівника водоканалу. Житомирводоканал придбає прилад для виявлення поривів у мережі.

Leave a Comment