Житомир: школярі зняли відео, де купка підлітків знущаються над дівчиною

Житомир: школярі зняли відео, де купка підлітків знущаються над дівчиною

Відео.

У соціальній мережі з’явилося відео, де група житомирських школярок б’ють іншу. Інформацію про хуліганок повідомив користувач Facebook Артур Маліновський та оприлюднив відповідне відео.

«Ранок мій почався не з кави, а з перегляду доволі аморального та жорстокого відео, яке шириться у соціальних мережах.
На відео можна побачити купку дівчат які гамселять одну.
Всі ми чули про булінг, і можливо мало хто про це знає, але вже з січня цього року закон набув чинності. Відтепер, дівчата( якщо їм 14 і більше) можуть нести кримінальну відповідальність за статтею 121 К.К.У Або 122.
Може бути шраф з батьків, а також з вчителів або навіть виправні роботи.
Я даю всю інформацію в цьому пості яку я знаю, і буду слідкувати за тим, як просуватиметься ця справа,і як буде покарано цих Житомирських хуліганок.
У синій куртці на відео – Анастасія Юрківська, учениця вечірньої школи в Житомирі.( не знаю якої саме). Учениця і раніше славилась своїм норовом, тож думаю на обліку стояти вже має», – написав молодий чоловік.

Ранок мій почався не з кави, а з перегляду доволі аморального та жорстокого відео, яке шириться у соціальних мережах.На відео можна побачити купку дівчат які гамселять одну.Всі ми чули про булінг, і можливо мало хто про це знає, але вже з січня цього року закон набув чинності. Відтепер, дівчата( якщо їм 14 і більше) можуть нести кримінальну відповідальність за статтею 121 К.К.У Або 122.Може бути шраф з батьків, а також з вчителів або навіть виправні роботи.Я даю всю інформацію в цьому пості яку я знаю, і буду слідкувати за тим, як просуватиметься ця справа,і як буде покарано цих Житомирських хуліганок.У синій куртці на відео – Анастасія Юрківська, учениця вечірньої школи в Житомирі.( не знаю якої саме). Учениця і раніше славилась своїм норовом, тож думаю на обліку стояти вже має.Обласне управління освіти і науки Житомирської ОДА Житомирська Міська Рада Департамент освіти Житомирської міської ради Міністерство юстиції України Я МАЮ ПРАВО

Gepostet von Malinovskiy Artur am Mittwoch, 6. Februar 2019

У поліції відреагували на відео, а також вже поспілкувалися із кривдницею. Особи інших дівчат наразі встановлюють.

«На появу у соціальній мережі відео з бійкою неповнолітніх дівчат ми відреагували негайно. Практично, уже зараз ювенали спілкуються з кривдницею. Їй 14 років і вона проживає з бабусею. Лише у 2018 році дівчина тричі втікала з дому.
Особи інших учасниць ми ще встановлюємо, у тому числі потерпілу. За наявною нині інформацією, вони не є ученицями однієї школи. Про результати усіх наших заходів і перевірок обов’язково проінформуємо», – повідомив начальник ГУ Національної поліції Житомирської області В’ячеслав Печененко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, дівчині та хлопцям, які жорстоко побили водія тролейбуса, “світить” до 5 років тюрми. У новорічну ніч жорстоко побили охоронця гаражного кооперативу. Чоловік у дуже важкому стані. У Малині померла 17-річна дівчина, яку жорстоко побили знайомі через борг.

Leave a Comment