Житомир візьме у кредит 49 білоруських тролейбусів

Житомир візьме у кредит 49 білоруських тролейбусів

Вартість одного тролейбуса 190 тис. євро.

За кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку Житомир протягом 2020 року закупить 49 нових тролейбусів виробництва компанії «Белкомунмаш». Про це повідомила пресслужба міської ради.

“Сьогодні, 3 жовтня, у рамках Другого форуму регіонів України та Білорусі, в.о. директора комунального підприємства Житомирського трамвайно-тролейбусного управління Максим Манухін та представник ВАТ «Управляюча компанія холдингу «Белкомунмаш» Дмитро Парков підписали договір щодо закупівлі 49 нових тролейбусів виробництва компанії «Белкомунмаш»”, – йдеться у повідомленні.

Сума договору складає 9 млн 323 тис. 806 євро, вартість одного тролейбуса 190 тис. євро. За умовами договору Житомир отримає всі 49 тролейбусів впродовж 2020 року. 

Нагадаємо, що КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» має отримати від ЄБРР кредит в сумі 12 мільйонів євро. З них 2 мільйони євро – це грант. Планувалося, що на закупівлю тролейбусів витратять 9,5 млн. Євро. Тендер із закупівлі нових тролейбусів для Житомира був оголошений в квітні 2019 року. Подача заявок на участь у тендері завершилася 24 травня 2019 року.

Leave a Comment