У Житомирі більше тижня перекладатимуть трубопровід: кілька днів будуть проблеми із водою

У Житомирі більше тижня перекладатимуть трубопровід: кілька днів будуть проблеми із водою

З 9 по 18 жовтня.

З 9 до 18 жовтня у Житомирі проводитимуться роботи з перекладання трубопроводу: в окремі дні буде обмежено водопостачання. Про це повідомила пресслужба міської ради. 

“9 жовтня КП “Житомирводоканал” розпочинає роботи із заміни аварійної ділянки трубопроводу, що простягається уздовж Чуднівської. Протягом цього дня буде замінено запірну арматуру у камері на вул. Чуднівська. Роботи триватимуть з 9:30 до 21:00. Унаслідок проведення робіт можливе обмеження подачі води у місто. У період з 15 по 18 жовтня буде здійснюватися перекладка трубопроводу на вул. Чуднівська. Зокрема, 18 жовтня нова ділянка трубопроводу буде введена в експлуатацію. Унаслідок проведення робіт з підключення новопрокладеної мережі буде відсутнє водопостачання у частині району Корбутівка (від вул. Чуднівська, 92 до вул. Адмірала Щасного)”, – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, директор «Житомирводоканалу» дав можливість заробити колишньому роботодавцю. Житомиряни просять притягнути до відповідальності за “халатне” виконання обов’язків керівництво водоканалу.

Leave a Comment