Житомирщина: на ЗНО з географії з’явилися лише 68,9% абітурієнтів

Житомирщина: на ЗНО з географії з’явилися лише 68,9% абітурієнтів

1880 абітурієнтів не з’явилися.

На Житомирщині 15 червня участь у ЗНО з географії взяли 4164 учасники. Про це повідомила  пресслужба вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. На іспит реєструвалися 6044 абітурієнтів, але 1880 не з’явилися. Тому явка склала лише 68,9%. 

“Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, цьогоріч Верховною Радою України було ухвалено закон про звільнення здобувачів повної загальної середньої освіти 2021 року від обов’язкового проходження ДПА у формі ЗНО. У Житомирі поліцейські охорони виявили перші порушення під час ЗНО.

Leave a Comment