Житомирщина: протягом півтора місяці 92 іноземці подали документи на посвідку для тимчасового проживання

Житомирщина: протягом півтора місяці 92 іноземці подали документи на посвідку для тимчасового проживання

 У вигляді картки.

З 10 вересня для іноземних громадян посвідки на тимчасове проживання в Україні почали оформлювати у вигляді картки. З початку дії цього нововведення за такою послугою до Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області звернулось 92 іноземця. Про це повідомили в управлінні ДМС у Житомирській області.

«Днями тут вручили першу посвідку на тимчасове проживання у вигляді картки. Начальник Управління ДМС в області Олександр Радько привітав з отриманням першої посвідки нового зразка громадянина Індії, який звернувся за відповідною послугою до міграційної служби Житомирщини», – йдеться у повідомленні.

Отримувачами такої послуги є іноземці або особи без громадянства, які на законних підставах тимчасово перебувають на території України та які:

  • досягли 16-річного віку або не досягли 16-річного віку, але самостійно прибули в Україну з метою навчання, — на підставі заяв-анкет, поданих ними особисто;
  • не досягли 16-річного віку або визнані обмежено дієздатними чи недієздатними, — на підставі заяв-анкет осіб, зазначених у частинах другій — тринадцятій статті 4 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», до яких вони прибули з метою возз’єднання сім’ї.

З 1 листопада у підрозділах міграційної служби розпочинається оформлення для іноземців та осіб без громадянства посвідок у формі картки і на постійне проживання в Україні.

Нагадаємо, лише за місяць а області виявили більше сотні іноземців-порушників міграційного законодавства. У Бердичеві правоохоронці викрили працівницю міграційної служби, яка “торгувала” закордонними біометричними паспортами.

Leave a Comment