Житомиряни просять міськраду з’ясувати, куди поділися гроші на реконструкцію літака у парку

Житомиряни просять міськраду з’ясувати, куди поділися гроші на реконструкцію літака у парку

Петиція.

Житомиряни просять міську раду заслухати звіт автора та організатора фестивалю “Крила”, у ході якого в травні цього року збирали кошти на реконструкцію та ремонт літака ТУ-104, що у міському парку культури та відпочинку. Відповідну електронну петицію оприлюднили 22 жовтня.

«Автор проекту “Крила” пан Козловець М.М. проводив благодійний розважально-музичний фестиваль, який відбувся 12 травня 2018 року. Під час цього фестивалю збиралися кошти на ремонт, виконання зовнішніх робіт та художне оформлення літака ТУ-104. Прошу з’ясувати куди поділися кошти, зібрані під час благодійного фестивалю, які призначалися на реконструкцію літака в парку. Чи було марнотратство бюджетних коштів та обман жителів міста під виглядом благодійного фестивалю», – написав автор звернення Олександр Колібабчук.

Варто зауважити, що у ході фестивалю вдалося зібрати майже 11,5 тис. грн пожертв. Кошти планували скерувати на окремий рахунок проекту у Фонді громади Житомира.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни просять владу провести косметичний ремонт літака Ту-104, що у парку. Житомирянин просить у міськради 1,5 мільйони гривен на реконструкцію літака у парку Гагаріна.

Leave a Comment