Житомирщина: серед безробітних учасників АТО кожен третій має вищу освіту

Серед учасників АТО, зареєстрованих у державній службі зайнятості на Житомирщині, більшу частину становлять особи віком до 35 років, а кожен третій має вищу освіту. Про це повідомила прес-служба обласної служби зайнятості. Загалом за півроку працівники служби працевлаштували 165 учасників АТО.

 «У січні-червні 2018 року послугами державної служби зайнятості скористалося 868 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, з них 87 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 784 особи. Серед учасників АТО, зареєстрованих у державній службі зайнятості, більшу частину становлять особи віком до 35 років, а кожен третій має вищу освіту. За сприяння центрів зайнятості області у першій половині цього року роботу отримали 165 учасників АТО, тобто кожен п’ятий демобілізований воїн», – йдеться у повідомленні.

Найбільшим попитом у працевлаштуванні серед демобілізованих військових користувалися переробна промисловість, сільське, лісове та рибне господарства і добувна промисловість.

До слова, статус безробітного отримували 432 особи з числа учасників АТО, з них 390 осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 4 тис. 98 грн.

Нагадаємо, на одне вільне робоче місце претендують 5 «офіційних» безробітних. Безробітні прибиратимуть парки, сквери та кладовища Брусилівського району. У Баранівці відкрили клуб для безробітних жінок. Цьогоріч на Житомирщині офіційно поменшало безробітної молоді. Майже 100 безробітних прибирали вулиці Любарського району.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *