Житомирщина у вогні: 1069 людей намагаются загасити лісові пожежі

Житомирщина у вогні: 1069 людей намагаются загасити лісові пожежі

Станом на ранок 21 квітня.

У Житомирській області тривають лісові пожежі. Станом на арнок 21 квітня із вогнем борються 1 тис. 69 людей та 155 одиниць техніки. Про це повідомила пресслужба УДСНС України в Житомирській області.

“Станом на 8:00 21 квітня силами ДСНС надається допомога працівникам лісгоспів на території ДП «Овруцьке ЛГ», «Овруцьке СЛГ», щодо гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, пеньків та деревини.

О 8 год. 21 квітня пожежу лісової підстилки на території  Словечанського ЛГ локалізовано, залишається 1 не локалізований осередок горіння (ДП Овруцький спец. ЛГ Виступовицьке лісництво поблизу сіл Жолудівка та Журба. На інших осередках продовжуються роботи по гасінню пожеж всередині локалізованих ділянок.

До гасіння залучено 1 тис. 69 чол. та 155 од. техніки, з них від ДСНС 176 чол. о/с та 41 од. техніки”, – йдеться у повідоменні.

Нагадаємо, жахлива пожежа на Житомирщині: у селі згоріли 27 будинків, постраждав один із рятувальників. Дві доби триває пожежа на півночі області. Для боротьби із вогнем залучили авіацію.

Leave a Comment