Житомирщина підписала угоду зі створення Поліського кластера

Житомирщина приєдналася до унікального в Україні проекту зі створення Поліського екологічного кластера разом із Рівненською, Волинською та Чернігівською областями. Відповідну угоду було підписано 27 квітня під час зустрічі у Житомирському національному агроекологічному університеті. Про це повідомила прес-служба університету.

«Усвідомлюючи необхідність об’єднання зусиль заради вирішення екологічних проблем, які існують в державі, 17 навчальних закладів, наукових установ та підприємств екологічного спрямування Полісся України (Житомирська, Рівненська, Волинська та Чернігівська області) досягли згоди щодо створення Поліського екологічного кластера», – йдеться у повідомленні.

До екологічної ініціативи в майбутньому можуть приєднатися Білорусія та Польща.

«Кожен учасник кластера вже працює у своїй сфері, а зараз ми просто об’єднуємо наші зусилля, аби підтримувати одне одного, допомагати вирішувати питання чи проблеми, організовувати спільні заходи задля покращення екологічної ситуації на Поліссі», – розповів ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

За словами очільника закладу, поки що кластер – це освітньо-наукова структура, але у перспективі вона перейде у дещо бізнесову площину. До роботи плануються залучати студентів. Вони зможуть стажуватися і працевлаштовуватися на підприємствах, з якими нині налагоджується співпраця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *