Житомирська міська рада віддасть 4 земельні ділянки Житомирському району

Житомирська міська рада віддасть 4 земельні ділянки Житомирському району

З клопотанням виступила обласна рада.

Найближча сесія Житомирської міської ради розгляне питання передачі 4 земельних ділянок у обласному центрі у власність громади Житомирського району. З таким клопотанням виступила Житомирська обласна рада. Відповідний проект рішення сесії міськради розміщений на сайті органу місцевого самоврядування.

У власність району хочуть передати 3 земельні ділянки, які знаходяться у центрі міста і 1 – на околиці.

«Розглянувши клопотання Житомирської обласної ради від 05.04.2017, відповідно до Земельного кодексу України, Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про землеустрій»,  «Про Державний земельний кадастр»,  рішення Житомирської районної ради від 25.11.2014 №537«Про надання згоди на прийняття земельних ділянок у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Житомирського району», міська рада вирішила передати земельні ділянки комунальної власності територіальної громади м. Житомира у спільну  власність територіальних громад сіл, селищ району», – йдеться у документі.

Ділянки, про які йде мова, закріплені за підрозділами Житомирської райдержадміністрації і самим органом державної влади. Так, по вулиці Бориса Тена, 16 знаходиться управління праці та соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації. По Лесі Українки, 1 – Житомирські райдержадміністрація і райрада. По вулиці Покровській, 56 – аж три суб’єкти: Держпродспоживслужба у Житомирському районі, управління ветмедицини у Житомирському районі та редакція комунальної газети Житомирської райради «Приміське життя». По провулку 1-му Корольова розташоване управління культури і туризму Житомирської райдержадміністрації.

Нагадаємо, що Сергій Сухомлин не хоче, щоб жителі Житомирського району вивозили сміття на житомирський полігон твердих побутових відходів. Житомирська міська рада хоче, щоб їм платили за навчання у міських школах дітей із інших населених пунктів.

Leave a Comment