Житомирська міськрада хоче дозволити побудувати багатоповерхівку біля лікеро-горілчаного заводу

Житомирська міськрада хоче дозволити побудувати багатоповерхівку біля лікеро-горілчаного заводу

На вулиці Ріхтера.

Житомирська міська рада планує дозволити департаменту містобудування видати містобудівні умови для будівництва ТОВ «Полісся-Груп» на ділянці по вулиці Святослава Ріхтера, 40. Ділянка знаходиться біля Житомирського лікеро-горілчаного заводу. Відповідний проєкт рішення виконавчого комітету оприлюднили на сайті мерії.

«Дозволити департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради надати ТОВ «ПОЛІССЯ ГРУП» відповідні містобудівні умови і обмеження для проєктування об’єкту будівництва на земельній ділянці за адресою: м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 40», йдеться у документі.

Що саме будуватимуть на земельній ділянці у проєкті рішення не зазначають. Однак окремим пунктом передбачають, що допустимим видом використання ділянки може бути будівництво багатоповерхівок. Із житловими приміщеннями у верхніх поверхах та розміщенням на нижніх поверхах об’єктів ділового, культурного, комерційного використання.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, «Полісся Груп» зареєстровано у Житомирі. Основним видом діяльності підприємства є лісопильна та деревообробна.

Нагадаємо, що у 2019-му році житомиряни вийшли під стіни ОДА проти будівництва багатоповерхівок. У Житомирі обіцяли закінчити будівництво багатоповерхівки, з якою прокрутили 20-мільйонну аферу.

Leave a Comment