Житомирська міськрада хоче об’єднати дитячу лікарню із ЦМЛ №2

Житомирська міська рада має намір об’єднати дитячу міську лікарню із центральною міською лікарнею №2. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті мерії. Питання планують розглянути вже на найближчому пленарному засіданні.

Об’єднати дві лікарні планують для того, щоб утворити заклад кластерного типу, який надаватиме медичну допомогу дітям і дорослим. Це, в свою чергу, дасть змогу значно підвищити доступність та якість самої послуги пацієнту.

Як пояснили в управлінні охорони здоров’я Житомирської міської ради, для пацієнтів обох лікарень об’єднання нічого не зміниться. Обидва заклади працюватимуть у звичному режимі.

«Йдеться про реорганізацію структурної компоненти, а не колективу. Фахівці працюватимуть і надаватимуть медичні послуги за тим же територіальним принципом», – коментує керівник управління Наталія Сокол.

Кластеризація закладів медичного обслуговування дає змогу збільшити кількість пакетів від Національної служби здоров’я. Як наслідок, лікарні зможуть заробляти більше коштів та вкладати їх у переоснащення та модернізацію.

Нагадаємо, що заступник міського голови Марія Місюрова розповіла про новий етап медичної реформи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *