Житомирська міськрада хоче підписати меморандум про створення зимового парку

Житомирська міська рада на найближчій сесії може проголосувати за підписання меморандуму про створення у місті зимового парку відпочинку. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті мерії.

Меморандум підпишуть із ТОВ «Дрім Парк». Згідно із ним, фірма «реалізуватиме разом із мерією соціальну програму «Активна зима». У свою чергу мерія надаватиме підприємству доступ до загальноміських мереж, забезпечуватиме благоустрій території на якій розташовуватиметься всесезонна зона відпочинку. У документі також ідеться, що міськрада може розглядати можливість передачі у користування ділянки, на якій розміщуватиметься згадана зона.

Соціальність даного проєкту, вважають у мерії, полягатиме в «створенні додаткових робочих місць, податкових надходженнях до місцевого бюджету та отриманні надійного партнера для реалізації проєкту з багаторічним досвідом в цій сфері». Обіцяють також проводити регулярні програми для дітей та підлітків. Однак про безкоштовність таких програм у документі знову ж таки не йдеться.

За інформацією з відкритих джерел, ТОВ «Дрім Парк» має відпочинкові зони у Закарпатській та Вінницькій областях. Вартість атракціонів коливається від 100 до 200 грн за годину.

Нагадаємо, що у листопаді житомирська мерія підписала меморандум про співпрацю зі Станишівською ОТГ. У жовтні 2018 року у житомирській мерії заявили, що мають проблеми із виконанням меморандуму, підписаного із Вересами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *