Житомирська міськрада хоче підписати меморандум про створення зимового парку

Житомирська міськрада хоче підписати меморандум про створення зимового парку

Як соціального проєкту.

Житомирська міська рада на найближчій сесії може проголосувати за підписання меморандуму про створення у місті зимового парку відпочинку. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті мерії.

Меморандум підпишуть із ТОВ «Дрім Парк». Згідно із ним, фірма «реалізуватиме разом із мерією соціальну програму «Активна зима». У свою чергу мерія надаватиме підприємству доступ до загальноміських мереж, забезпечуватиме благоустрій території на якій розташовуватиметься всесезонна зона відпочинку. У документі також ідеться, що міськрада може розглядати можливість передачі у користування ділянки, на якій розміщуватиметься згадана зона.

Соціальність даного проєкту, вважають у мерії, полягатиме в «створенні додаткових робочих місць, податкових надходженнях до місцевого бюджету та отриманні надійного партнера для реалізації проєкту з багаторічним досвідом в цій сфері». Обіцяють також проводити регулярні програми для дітей та підлітків. Однак про безкоштовність таких програм у документі знову ж таки не йдеться.

За інформацією з відкритих джерел, ТОВ «Дрім Парк» має відпочинкові зони у Закарпатській та Вінницькій областях. Вартість атракціонів коливається від 100 до 200 грн за годину.

Нагадаємо, що у листопаді житомирська мерія підписала меморандум про співпрацю зі Станишівською ОТГ. У жовтні 2018 року у житомирській мерії заявили, що мають проблеми із виконанням меморандуму, підписаного із Вересами.

Leave a Comment