Житомирська міськрада хоче заборонити будівництво АЗС у житлових масивах

Житомирська міськрада хоче заборонити будівництво АЗС у житлових масивах

Оприлюднили проєкт рішення.

Житомирська міська рада хоче заборонити будівництво заправок у житлових та рекреаційних зонах. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Встановити заборону (мораторій) на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на будівництво, розміщення та прийняття в експлуатацію в житлових та рекреаційних зонах відповідно до плану зонування території автозаправочних станцій та інших об’єктів, які здійснюють оптово˗роздрібну торгівлю паливо˗мастильними матеріалами (пальним) та зберігання всіх видів паливо˗мастильних матеріалів», – йдеться у документі.

Приводом до реєстрації цього проєкту рішення стала ситуація із будівництвом на АЗС по проспекту Незалежності. За словами депутата Житомирської міської ради, адвоката Романа Гуртовенка, прийняття такого рішення цілком у повноваженнях депутатів. Хоча, додає він, ця норма і так є логічною і цілком природною.

Нагадаємо, що у грудні 2019 року депутати Житомирської міської ради не схотіли голосувати за мораторій на будівництво заправки по проспекту Незалежності. Четверо депутатів залишили залу під час голосування по АЗС на проспекті Незалежності.

Leave a Comment