Житомирська міськрада не змогла визначитися із підрядником з ремонту гімназії №23

Житомирська міськрада не змогла визначитися із підрядником з ремонту гімназії №23

Всі пропозиції відхилили.

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради не змогло визначитися із підрядником, який ремонтуватиме покрівлю гімназії №23. інформацію про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер на визначення підрядника з ремонту даху гімназії оголосили 13 березня. На участь у конкурсі зголосилися дві фірми — ПП «Гарант-С» із приміської Оліївки та ТОВ «Поліська логістична компанія», пов’язана з одіозним екс-начальником управління капітального будівництва Дмитром Болейком.

Фірма з Оліївки запропонувала на понад 20 тис. грн нижчу ціну від житомирян. Однак у підсумку обидві пропозиції були відхилені. Підставою для цього стало неподання учасниками всіх необхідних документів. Про це йдеться у протоколах засідань тендерного комітету.

Коли управління капітального будівництва оголосить новий тендер — наразі невідомо. Проектом договору із ймовірним переможцем конкурсу, який зірвався, було передбачено, що до виконання робіт підрядник мав приступити вже 22 квітня. Здати будівлю в експлуатацію мали до початку нового навчального року.

Нагадаємо, що на капітальний ремонт покрівлі гімназії №23 мали витратити понад 4 млн грн. Як виглядатиме новий корпус навчального закладу показали у міській раді.

Leave a Comment