Жителям Овруцького району безпідставно призначали субсидії та виплати малозабезпеченим

Жителям Овруцького району безпідставно призначали субсидії та виплати малозабезпеченим

Аудитори провели ревізію.

Житомирські аудитори виявили втрат на суму понад 678 тис. грн в управлінні праці та соціального захисту населення Овруцької райдержадміністрації. Про це повідомила прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Під час проведення ревізії встановлено випадки безпідставного призначення та виплат державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, через надання недостовірних даних, через що незаконно витрачено 339,6 тис.грн. Виявлено випадки безпідставного призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг особам, які надали недостовірну інформацію про придбання нерухомого майна та транспортних засобів вартостію, що перевищує 50 тис.грн та недостовірні дані про доходи від підприємницької діяльності. Це призвело до втрат на суму 201,9 тис.грн. З-поміж інших виявлених порушень: проведено відшкодування вартості путівок через відсутність медичних довідок, призначено та виплачено щомісячну адресну допомогу власникам житла, розташованого в регіонах інших ніж тимчасово окупована територія України, не забезпечено стягнення переплати коштів за розрахунками з фізичними особами із виплат соціальних допомог. Загальна сума таких порушень становить 136,6 тис.грн», – йдеться у повідомленні.

Завдяки вжитим аудиторами заходам забезпечено усунення порушень на суму майже 206,8 тис.грн. Матеріали ревізії передали до правоохоронних органів.

Нагадаємо, під час перевірки діяльності відділу освіти Коростишівської РДА аудитори знайшли порушення на понад 425 тисяч. Аудитори знайшли порушення в Овруцькій міськраді на понад мільйон гривень.

Leave a Comment