Житомирська міськрада продала будівлю витверезника

Житомирська міськрада продала будівлю витверезника

Зі збереженням профілю діяльності об’єкта як медичного закладу.

Будівлю Центру детоксикаційної допомоги – колишнього медвитверезника, розташованого за адресою провулок Успенський, 5 у Житомирі продали за  1 мільйон  868 тисяч  496 гривень з ПДВ.  Про це повідомила прес-служба міської ради. 

“Аукціон провели за допомогою майданчика системи «ProZorro.Продажі». Початкова ціна продажу лоту була 1 мільйон 642 тисячі 380 гривень з ПДВ. Переможцем аукціону стало ТОВ «Експлуатаційна компанія №1». Однією з умов приватизації є збереження профілю діяльності об’єкта як медичного закладу”, – йдеться у повідомленні.

До слова, двоповерхова будівля колишнього відділення детоксикаційної допомоги розташована у історичній частині міста. Будівля 1906 року побудови. ЇЇ загальна площа складає 332,6 кв. м.

Нагадаємо, що рішення про приватизацію даного об’єкта було прийняте під час сесії Житомирської міської ради 27 вересня 2018 року. Також Житомирська міська рада  підтримала рішення про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир» та інших об’єктів комунальної власності міста.

Leave a Comment