Житомирська міськрада продала ще одне комунальне приміщення

Житомирська міськрада продала ще одне комунальне приміщення

Майже на 20 тисяч дорожче від стартової ціни.

Відділ по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради продав з аукціону приміщення по Клосовського, 2. Аукціон щодо його приватизації хотіли скасувати 9 січня.

Продати приміщення складів площею 293 кв. метрів планували за 1 млн 115 тис. 280 грн. Кінцева вартість його склала 1 млн 135 тис. грн. На участь у торгах зголосилася лише одна учасниця — житомирська підприємиця Наталія Корчева. Торги відбулися 10 січня.

За словами заступниці міського голови Світлани Ольшанської, рішення про результати аукціону має затвердити сесія.

«Оскільки участь в аукціоні взяла лише одна особа, депутати можуть або дозволити продаж або скасувати результати або продати приміщення вдвоє дешевше. Визначатися будуть на сесії», — зазначила Ольшанська.

Приміщення по вулиці Польовій, 10, яке так само хотіли зняти з продажу, приватизувати так і не вдалося. На аукціон, який мав пройти 10 січня, так ніхто і не вийшов.

Нагадаємо, що депутати не змогли зібратися на позачергову сесію Житомирської міської ради щодо скасування приватизації приміщень. У грудні депутати передумали приватизувати комунальне приміщення по вулиці Івана Сльоти.

Leave a Comment