Житомирська міськрада продасть майже за 2 мільйона приміщення в центрі міста

Житомирська міськрада продасть майже за 2 мільйона приміщення в центрі міста

Навпроти ТРЦ «Глобал».

Житомирська міська рада хоче продати приміщення по вулиці Київській, 102 за 1 млн 927 тис. 725 грн 60 коп. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

Приміщення знаходиться в самісінькому центрі Житомира, навпроти ТРЦ «Глобал». Площа, яка заявлена у проєкті рішення, становить 352,8 кв. метрів. Продати його планують приватному підприємству «Міклуш», яке орендує це приміщення. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, власником та керівником підприємства є житомирянин Сергій Жидецький.

У травні 2021 року сесія Житомирської міської ради дала дозвіл ПП «Міклуш» на поліпшення орендованого майна. Гранична сума поліпшень мала складати 446,8 тис. грн. Тож від загальної вартості приміщення цю суму «відмінусували». Вартість квадратного метра площі складе трохи більше 5 тис. 464 грн.

Нагадаємо, що Житомирська міськрада продасть приміщення на Крошні фірмі, пов’язаній із екс-губернатором Гундичем. Раніше міськрада продала приміщення у центрі міста за трохи більше, ніж 300 тис. грн.

Leave a Comment