Житомирська міськрада продасть приміщення на Крошні фірмі, пов’язаній з екс-губернатором Гундичем

Житомирська міськрада продасть приміщення на Крошні фірмі, пов’язаній з екс-губернатором Гундичем

За понад 800 тисяч.

Житомирська міська рада продасть приміщення на Крошні по вулиці Покровській, 135 фірмі «Спектра-М», пов’язаній із колишнім головою Житомирської облдержадміністрації Ігорем Гундичем. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

Підприємство, власниками якого є рідний брат Гундича Олександр та житель села Буряки Бердичівського району Ігор Ящук, орендує згадане приміщення. До слова, у цьому селі знаходиться фермерське господарство, яке належить родині Гундичів. Продати його орендарю вирішили ще у червні цього року. На найближчій сесії Житомирської міської ради приймуть рішення щодо вартості.

За проєктом рішення приміщення по Покровській, 135 площею 148 кв. метрів продадуть за 822 тис. 210 грн. Його оцінили у 945 тис. 582 грн, однак до суми зарахували поліпшення на 123 тис. 372 грн.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, ПП «Спектра-М» займається технічним обслуговуванням та ремонтом автомобілів.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада хоче продати приміщення у центрі міста. У Житомирській облдержадміністрації анонсували продаж недобудованих дитсадочка та амбулаторії.

Leave a Comment