Житомирська міськрада придбає у лізинг ще 23 автобуси

Житомирська міськрада придбає у лізинг ще 23 автобуси

Витратять 70 мільйонів.

Житомирська міська рада дозволить трамвайно-тролейбусному управлінню придбати у лізинг ще 23 автобуси. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті міськради.

Не зважаючи на те, що під час закупівлі першої партії у 17 автобусів, через відсутність договору лізингу депутати ледь не відмовилися голосувати, цього разу проект договору на сайті міськради знову оприлюднити забули. У преамбулі лише виклали, що пропонується погодити договір. Жодного додатку, окрім власне змін до Програми розвитку комунального транспорту.

«Придбати маємо, як і планували, 23 автобуси у лізинг за 70 млн грн», – розповів «Вголос.Zt» заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Підписати договір, згідно із проектом рішення міської ради, має в. о. начальника Житомирського трамвайно-тролейбусного управління Олег Таможський.

Нагадаємо, що 6 липня в. о. міського голови Житомира Світлана Ольшанська звільнила з посади начальника ТТУ Андрія Нечуйвітра за власним бажанням. Трамвайно-тролейбусне управління придбає на 13,5 млн грн дизель для комунальних автобусів.

Leave a Comment