Житомирська міськрада скасувала тендер на інвентаризацію земель села Вереси

Житомирська міськрада скасувала тендер на інвентаризацію земель села Вереси

Не зголосилися учасники.

Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради відмінив тендерні торги щодо інвентаризації земель села Вереси. Відповідне оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

На інвентаризацію земель Вересів планували витратити 500 тис. грн. Тендер оголосили 22 листопада. Визначитися із підрядником мали після 9 грудня. Однак станом на кінцеву дату подання пропозицій на участь у конкурсі зголосилося лише одне підприємство — Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою. Його пропозиція склала 494 тис. грн.

Один із потенційних учасників, ФОП Ірина Халимендик, 25 листопада подала скаргу на тендерну документацію, вважаючи окремі вимоги дискримінаційними. У департаменті вже 26 листопада внесли відповідні зміни до умов конкурсу. Однак участь у аукціоні підприємиця так і не взяла. Конкурс проводитимуть повторно.

Нагадаємо, що для школи села Вереси побудують артезіанську свердловину. Житомирська мерія двічі скасовувала тендер на капітальний ремонт дороги до села Вереси через відсутність учасників.

Leave a Comment