Житомирська міськрада традиційно зменшить завдання для збору виручки ТТУ

Житомирська міськрада традиційно зменшить завдання для збору виручки ТТУ

На 3 мільйони.

Виконавчий комітет Житомирської міської ради вже вп’яте планує зменшити обсяг запланованих доходів трамвайно-тролейбусному управлінню. Проєкт рішення оприлюднили на сайті мерії.

«Зменшити завдання щодо обсягу доходів від продажу проїзних документів та чистого доходу від надання додаткових послуг за іншими напрямами господарської діяльності КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради у 2019 році, а саме встановити на серпень 2019 року обсяг планових надходжень від продажу усіх видів проїзних документів в сумі – 3 597,0 тис.грн», йдеться у документі.

Виконком вже вп’яте протягом року зменшує завдання для трамвайно-тролейбусного управління. Вперше це зробили у березні 2019 року. Далі подібні рішення приймалися практично щомісяця. Це пов’язано з тим, що планові показники зі збору виручку затверджувалися з урахуванням підвищення вартості проїзду у тролейбусі та прийняттям нової транспортної схеми. Остання мала на меті максимально уникнути дублювання комунального транспорту приватним. Однак станом на 3 вересня проєкти відповідних рішень на сайті мерії оприлюднені, але не прийняті.

Довідково: за умовами проєкту зміненого завдання з вересня по грудень трамвайно-тролейбусне управління має збирати щомісяця понад 8 млн грн. Нагадаємо, що чергові громадські слухання з приводу затвердження нової транспортної схеми та вартості проїзду у громадському транспорті призначили на середу, 4 вересня. У житомирській мерії не можуть знайти судові рішення щодо вартості проїзду у маршрутках.

Leave a Comment