У Житомирській міськраді не можуть знайти рішення суду по маршрутках

У Житомирській міськраді не можуть знайти рішення суду по маршрутках

На них посилається міський голова.

В управлінні транспорту і зв’язку Житомирської міської ради не володіють інформацією щодо судових позовів та рішень щодо вартості проїзду у маршрутних таксі. Про це у відповіді на запит «Вголос.Zt» повідомив начальник управління Костянтин Покропивний.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин у коментарі нашому виданню 14 серпня зазначив, що міська рада не могла скасувати додаткову угоду із приватними перевізниками через її невиконання та повернути вартість проїзду у маршрутках до 3 грн. Підставою до цього, за його словами, стали судові позови від перевізників. Нагадаємо, що умовою підвищення вартості проїзду з 3 до 5 грн були в тому числі обов’язкове встановлення автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП) та безкоштовне перевезення 8 категорій пільговиків.

Щоб дізнатися, як відбувався процес відстоювання інтересів громади Житомира уповноваженим на це органом, міськрадою, ми попросили начальника управління транспорту і зв’язку міськради копію всіх судових позовів, оскаржень, апеляцій та рішень суду з цього приводу. Однак в управлінні цих документів не виявилося.

«Запитувана вами інформація не знаходиться у володінні управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради», ‒ «акуратно» зазначив начальник управління Костянтин Покропивний.

Разом із тим, посадовець не зазначив, у чиєму ж «володінні» ці документи знаходяться. Адже саме на них посилався міський голова, відмовляючись розривати додаткові угоди з перевізниками.

Нагадаємо, що мер Житомира Сухомлин стверджує, що вимагати виконання перевізниками зобов’язань заважали рішення суду. Вартість проїзду у маршрутках піднімати поки не будуть.

Leave a Comment