Житомирська міськрада витратить субвенцію на освітлення Вересів та ЦНАП

Житомирська міськрада витратить субвенцію на освітлення Вересів та ЦНАП

Для формування інфраструктури ОТГ.

Житомирська міська рада витратить субвенцію на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад на освітлення Вересів та техніку для центру надання адмінпослуг. Відповідний проект рішення виконкому оприлюднили на сайті мерії.

«Затвердити перелік об’єктів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році, а саме:
– будівництво мереж зовнішнього освітлення з встановленням ефективних енергозберігаючих ліхтарів в с. Вереси Житомирської міської об’єднаної територіальної громади;
– придбання багатофункціональних пристроїв для Центру надання адміністративних послуг Житомирської міської ради», – йдеться у документі.

За реалізацію цих проектів відповідатимуть управління з розвитку села Вереси та управління розвитку інформаційних технологій Житомирської міської ради.

Виконком також скасує попереднє рішення щодо розподілу згаданої субвенції.

Нагадаємо, що за проїзд у транспорті пільговиків із Вересів платитиме Житомир. У жовтні 2018 року жителі Вересів просили міськраду відремонтувати дорогу та встановити освітлення.

Leave a Comment