До підрядника з ремонту вулиці Параджанова у Житомирі можуть застосувати санкції

До підрядника з ремонту вулиці Параджанова у Житомирі можуть застосувати санкції

Через зрив графіку.

У Житомирській облдержадміністрації погрожують застосувати фінансові санкції до підрядника, який виконує капітальний ремонт дороги по вулиці Параджанова. Про це повідомила прес-служба ОДА.

«Відповідно до календарного графіку виконання робіт, капітальний ремонт по вулиці Сергія Параджанова має бути виконаний до 15 липня. Підрядна організація запевняє нас, що вони вкладаються у терміни, і планують проробити за ці кілька днів масштабну роботу. Проте, дивлячись на обсяги та спілкуючись з постачальниками асфальту, у нас виникають сумніви», – цитує прес-служба начальника управління дорожнього будівництва та інфраструктури Романа Крисюка.

За його словами, до середини липня підрядником мають бути повністю виконані такі роботи як улаштування вирівнюючого, нижнього та верхнього шарів асфальтобетонного покриття, улаштування асфальтобетонних покриттів тротуарів та доріжок та улаштування бортового каменю. Застосування фінансових санкцій у разі зриву графіків передбачене додатковою угодою із підрядником.

Нагадаємо, що виконком Житомирської міськради позбавив сплати за порушення благоустрою підрядника, який ремонту вулицю Параджанова. Через виконання ремонтних робіт вулицю Параджанова перекриють з 10 по 14 липня.

Leave a Comment