Житомирська міськрада за рік заплатила понад 6 мільйонів підприємству екс-заступника мера

Управління та комунальні підприємства Житомирської міської ради заплатили протягом 2019 року понад 6 млн грн ПАТ «ШБУ №19». Остання сума у розмірі понад 900 тис. грн надійшла за ремонт прибудинкової території по вулиці Польова, 14. Інформацію про це містить портал використання публічних фінансів «E-data». Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, фірма належить родині екс-заступника міського голови Олександра Фещенка.

Договір на ремонт подвір’я на Польовій із фірмою колишнього заступника «по комуналці» підписали ще у липні. Тендер не проводили, опублікували звіт про укладений договір. Сума склала 1 млн 291 тис. 912 грн 60 коп. Роботи «ШБУ №19» має завершити до кінця року.

Загалом протягом 2019 року ПАТ «ШБУ №19» отримало від житомирської мерії та комунальних підприємств 24 підряди. По більшості з них тендери не проводилися, оскільки вартість не перевищувала допорогову.

Нагадаємо, що екс-заступника Сухомлина Олександра Фещенка звільнили з посади у листопаді 2017 року. Житомирські комунальники відмінили торги по ремонту двох вулиць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *