Житомирські комунальники відмінили торги по ремонту двох вулиць

Житомирські комунальники відмінили торги по ремонту двох вулиць

Вартістю у понад мільйон.

Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради відмінило торги по ремонту вулиць Михайла Грушевського та Леха Качинського. Інформацію про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Загальна вартість обох підрядів склала 1 млн 268 тис. 599 грн. Офіційна підстава для відміни торгів — непідписання договору переможцем. У обох випадках тендер, який вже оголошували двічі, не відбувся. Тому комунальники прийняли рішення просто підписати договір із підрядником. Вулицю Грушевського за 982 тис. 999 грн мало ремонтувати ТОВ «Покриття-Лідер» із села Левків Житомирського району. Вулицю Качинського — ПАТ «ШБУ-19» дружини екс-заступника міського голови Житомира Олександра Фещенка.

І однією, і другою закупівлею зацікавився Північний офіс Держаудитслужби. Під час моніторингу виявили порушення у тендерній документації та безпосередньо проведенні конкурсу. Зокрема, зазначають аудитори, повідомлення про намір укласти договір комунальне підприємство у обох випадках оприлюднило ще в липні. Сам документ, згідно із чинним законодавством, мав бути підписаний протягом 10 днів від оголошення. Однак оголошення про відміну торгів через непідписання угоди комунальники розмістили лише у вересні.

Нагадаємо, що житомирські комунальники скасували тендер на капітальний ремонт проспекту Миру. Через порушення тендерного законодавства у Житомирі відмінили закупівлю громадського туалету.

Leave a Comment