Житомирська міськрада заплатила понад мільйон дружині екс-депутата за ремонт доріг

Житомирська міськрада заплатила понад мільйон дружині екс-депутата за ремонт доріг

Ремонтували вулицю Олександра Олеся.

Управління комунального господарства Житомирської міської ради перерахувало 1 млн 111 тис. 80 грн фірмі дружини екс-депутата Михайла Пухтаєвича «Проспект-Транс». Інформацію про це містить веб-портал використання публічних коштів «Е-data».

Згідно із інформацією порталу, гроші оплатили 27 липня за капітальний ремонт вулиці Олександра Олеся.

У єдиному реєстрі фізичних та юридичних осіб Міністерства юстиції України зазначається, що власником та засновником «Проспект-Транс» є Ірина Пухтаєвич. Згадана особа, окрім того, що є дружиною екс-депутата Житомирської міської ради Михайла Пухтаєвича, є співзасновником ПП «Проспект-Проект». Саме це підприємство розробляло початковий проект реконструкції вулиці Михайлівської.

З початку року з бюджету Житомира підприємство «Проспект-Транс» отримало 1 млн 222 тис. 548 грн. Роботи фірмі замовляли управління комунального господарства, управління освіти та КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради. Примітно, що ПП «Проспект-Транс», згідно із реєстром Мін’юсту, очолює…  колишній директор «Управління автомобільних шляхів» Володимир Гаврилюк.

Нагадаємо, що у липні в управлінні комунального господарства Житомирської міської ради повідомили, що цьогоріч на капремонт доріг та тротуарів міста передбачили понад 15 млн грн. У 2017 році в управлінні планують відремонтувати 31 вулицю Житомира.

Leave a Comment