Житомирська міськрада заплатила звільненому посадовцю за послуги адвоката

Житомирська міськрада заплатила звільненому посадовцю за послуги адвоката

За рішенням суду.

Житомирська міська рада заплатила колишньому начальнику управління житлового господарства Юрію Мостовича за послуги адвоката. Відповідний платіжний документ оприлюднили на порталі публічних фінансів «Е-data». Чиновник судиться з мерією щодо неправомірного звільнення його з посади.

Лист про рішення Житомирського окружного адміністративного суду надійшов на адресу міської ради 26 травня 2020 року. А вже 3 червня з бюджету міста заплатили 5 тис. 517 грн за витрати на правову допомогу Юрія Мостовича.

Між тим, на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції розміщено декларацію Мостовича. Згідно з нею, він з 1 січня по 27 травня 2020-го року обіймав посаду начальника управління житлового господарства. За вказаний проміжок часу отримав 168 тис. 392 грн зарплати.

Нагадаємо, що у грудні 2019-го року у Житомирській міськраді заявили, що оскаржуватимуть поновлення на посаді начальника управління житлового господарства Юрія Мостовича. Рішення про поновлення Мостовича на посаді суд прийняв наприкінці листопада 2019-го року.

Leave a Comment