Житомирська міськрада заплатить майже 45 тисяч за інформацію про надзвичайні ситуації

Житомирська міськрада заплатить майже 45 тисяч за інформацію про надзвичайні ситуації

Фірмі, якій віддали у користування дошки біля під’їздів.

Житомирська міська рада заплатить 44 тис. 550 грн ТОВ «Аляска Груп» за розміщення на стендах біля під’їздів інформації про надзвичайні ситуації. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Розміщувати згадану інформацію мають у період з 20 жовтня по 31 грудня. На сайті компанії йдеться, що вони володіють більше, ніж 2000 інформаційних стендів біля під’їздів. У Житомирі фірма більш відома під назвою «Інформбюро». Хоча у реєстрі фізичних та юридичних осіб Міністерства юстиції України є лише ТОВ «Інформбюро Україна», зареєстроване у Києві.

Дозвіл на використання стендів компанія отримала ще за каденції міського голови Віри Шелудченко. Її керівником є кандидат у депутати Житомирської міської ради від «Слуги народу» Ярослав Гапоненко. Його, свого часу, пов’язували із секретарем міськради Наталією Чиж. Адже у більшості культурно-масових заходів, які проводилися у місті за ініціативи секретаря міськради, брали участь ТОВ «Аляска Груп» та безпосередньо Гапоненко.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада заплатить 280 тис. грн за публікацію офіційної інформації. Понад 27 тис. грн мерія Житомира заплатить за висвітлення своєї діяльності.

Leave a Comment