Житомирська міськрада знову виставить на аукціон приміщення по Юрка Тютюнника

Житомирська міськрада знову виставить на аукціон приміщення по Юрка Тютюнника

Вже вп’яте.

Житомирська міська рада спробує продати комунальне приміщення по вулиці Юрка Тютюнника, 23. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Приватизувати шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкт малої приватизації адмінприміщення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади загальною площею 355,6 кв. м, що розташоване за адресою: м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 23 та перебуває на балансі комунального підприємства ВЖРЕП №6 Житомирської міської ради», йдеться у документі.

Протягом останніх двох років у мерії вже 5 разів намагалися продати приміщення. Спроба реалізувати комунальне майно за понад 3,5 млн грн закінчилися невдачею. За згаданою ціною приміщення пробували реалізувати двічі. Ще тричі мерія пробувала продати майно ВЖРЕП №6 за вдвоє нижчою ціною.

Нагадаємо, що у грудні 2019 року депутати Житомирської міської ради передумали продавати з аукціону приміщення по вулиці Івана Сльоти. У грудні 2018-го року у житомирській мерії передумали реалізувати з аукціону приміщення колишнього інфекційного відділення лікарні.

Leave a Comment