Житомирська ОДА хоче, щоб сквер біля обласної бібліотеки робило місто

Житомирська ОДА хоче, щоб сквер біля обласної бібліотеки робило місто

Але до кінця року не зроблять.

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації хоче передати функції замовника реконструкції скверу біля бібліотеки імені Олега Ольжича управлінню капітального будівництва Житомирської міської ради. Відповідний проєкт рішення сесії облради оприлюднили на сайті обласної ради.

У коментарі «Вголос.Zt» начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов розповів, що таке рішення хочуть прийняти, оскільки саме управління виконувало реконструкцію самого Нового бульвару. Щоправда, до кінця року ці роботи виконати не встигнути.

«Із вимогами, які прописали у департаменті, ми не погоджуємося. Тому, швидше за все, їх доведеться змінювати. В будь-якому разі, до кінця року роботи виконати не встигнемо», ‒ зазначив Глазунов.

З проханням делегувати повноваження замовника проєкту та будівництва скверу біля бібліотеки виконком Житомирської міської ради звернувся ще 10 листопада.

Згідно із розпорядженням голови обласної ради, найближча сесія має відбутися 16 грудня.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада передала функції замовника реконструкції вулиці Київської облдержадміністрації. Житомирська мерія безоплатно передала в користування землю області для реконструкції відділення ЦМЛ №1.

Leave a Comment