Житомирська ОВА вирішила обмежити роботу супермаркетів під час повітряних тривог

Житомирська ОВА вирішила обмежити роботу супермаркетів під час повітряних тривог

Адміністрації закладів попереджатимуть відвідувачів про тривогу.

Житомирська обласна військова адміністрація вирішила обмежити відвідуваність торговельно-розважальних центрів та комплексів супермаркетів та магазинів під час повітряних тривог. Відповідне розпорядження голови ради оборони Житомирської області оприлюднили на сайті ОВА.

«З метою збереження життя та здоров’я людей прийнято рішення обмежити роботу торгово-розважальних центрів (ТРЦ), торговельно-розважальних комплексів (ТРК), магазинів, супермаркетів, інших об’єктів із масовим перебуванням людей під час попереджувального сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА», ‒ йдеться у повідомленні.

Додатково у розпорядженні наголошують, що керівники згаданих закладів зобов’язані повідомити відвідувачів про повітряну тривогу.

До сьогодні з десятків торговельно-розважальних центрів та комплексів та супермаркетів під час повітряної тривоги відвідувачів та персонал виводили лише одиниці. Причиною для таких дій стала трагедія у Кременчуці, де через ракетний обстріл торгового центру загинули десятки людей.

Нагадаємо, що рятувальники провели навчання з евакуації людей під час повітряної тривоги у житомирському «Епіцентрі». У житомирській мерії оприлюднили мапу укриттів.

Leave a Comment