Житомирська поліція зриває проведення тижня мобільності, ‒ радниця Сухомлина

Житомирська поліція зриває проведення тижня мобільності, ‒ радниця Сухомлина

Та реконструкцію майдана Соборного.

Патрульна поліція Житомирщини зриває проведення європейського тижня сталої мобільності у обласному центрі. Про це під час брифінгу розповіла один із організаторів проведення заходу, радниця міського голови Житомира Олена Чернишова.

Захід має на меті перевірити, чи можна використовувати майдан Соборний не лише для транспорту, а й для пішоходів. Для цього частину площі мають реорганізувати у зону відпочинку житомирян. Необхідною умовою для цього є зміна схеми руху автомобілів, яку необхідно погодити із патрульною поліцією.

«Підготовку до проведення європейського тижня сталої мобільності мали розпочати вже 16 вересня. Однак до сьогодні у поліції не погодили схему руху, яку ми запропонували їм на цей період», ‒ зазначила Чернишова.

За її словами, відповіді правоохоронців на листи організаторів нагадують прості відписки. Попри те, що представники патрульної поліції входять до комісії з безпеки руху міськради.

«В ході обговорення схеми руху під час засідання комісії поліцейські робили свої зауваження. Ми оперативно їх виправляли. Однак навіть після цього патрульна поліція не погоджує документ. Доходить до смішного: вони пропонують посунути той чи інший знак на кілька сантиметрів тощо», ‒ додала радниця Сухомлина.

Станом на 9 вересня всі зауваження поліцейських організатори виправили і знову подали документи зі змінами правоохоронцям.

Організатори стверджують, що проект реконструкції майдану Соборного, який мають відтестувати в ході тижня сталої мобільності, розробляли 16 місяців. До його підготовки залучали експертів з різних міст України. І сьогодні реалізація опинилася на межі зриву.

Нагадаємо, що житомирська мерія планує на тиждень перекрити рух по майдану Соборному. За ремонт дороги від майдану Соборного до бульвару Старого у Житомирі заплатять понад 23 млн грн.

Leave a Comment