Житомирська райрада продасть скандальне приміщення по Вокзальній, 12

Житомирська райрада продасть скандальне приміщення по Вокзальній, 12

Через аукціон.

Житомирська районна рада продасть з аукціону приміщення по вулиці Вокзальній, 12 у Житомирі. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті райради.

«Приватизувати шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкт малої приватизації — нерухоме майно нежитлове приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району за адресою: м. Житомир, вул. Вокзальна, 12, з поділом його на 4 частини», — йдеться у документі.

У цій будівлі знаходилися комунальна аптека №118, медичний центр та кілька приміщень, які здавалися в оренду. Одним із орендарів була дружина екс-голови Житомирської райдержадміністрації Сергія Микитюка Ірина. У листопаді 2017 року вона зробила спробу частини приміщення, яку орендувала. На сесії 27 лютого 2019 року депутати Житомирської райради скасували попереднє рішення щодо продажу об’єкту. У свою чергу дружина екс-голови РДА звернулася з проханням повернути їй кошти із бюджету за внесені поліпшення. 24 квітня 2019 року депутати дозволили повернути гроші Ірині Микитюк. Згідно із відомостями порталу використання публічних фінансів «E-data», з районного бюджету їй 16 травня 2019 року перерахували 200 тис. грн. За рішенням сесії відшкодувати всього їй мають понад 304 тис. грн.

Нагадаємо, що за оцінкою депутата Житомирської райради дружині голови РДА хотіли продати приміщення в 7 разів дешевше від ринкової вартості. Підставою для скасування цього рішення стало закінчення терміну дії експертної оцінки.

Leave a Comment