Житомирські футболісти зіграли з володарями кубка України внічию

У суботу, 30 квітня, муніципальний футбольний клуб «Житомир» провів свій другий офіційний поєдинок в аматорському чемпіонаті України. На домашньому полі стадіону «Спартак» наші футболісти приймали чинного володаря аматорського кубку, команду «Гірник» з Соснівки Львівської області. Нульова нічия принесла житомирянам перше очко в аматорському чемпіонаті. Про це повідомила прес-служба клуба.

Попри свята гра знову зібрала повний стадіон. За офіційним протоколом, на трибунах було 2 тис. вболівальників.

Житомир-Гірник (23)

«Житомирські футболісти вже з перших хвилин гри спробували грати першим номером. І хоча на старті це не надто вийшло, але дуже швидко МФК “Житомир” все ж перехопив ініціативу. Вже на 12 хвилині капітан команди Максим Зайнчковський неочікувано сильно і небезпечно пробив по воротах, але, на жаль, м’яч пролетів поруч зі стійкою», – йдеться у повідомленні.

Житомир-Гірник (7)

На 32-й хвилині один на один з голкіпером вийшов Олексій Михалюк, але, не зумівши обіграти кіпера гостей, поцілив м’ячем прямо в руки останньому.

«Після цього житомиряни мали ще декілька нагод для взяття воріт. Але жоден реалізувати так і не вдалося. Другий тайм так само пройшов за переваги господарів, але голів глядачі так і не побачили. Втім вболівальники залишилися задоволені грою команди і особливо, тим прогресом, який за тиждень показали гравці МФК Житомир”», – розповіли у прес-службі.

Житомир-Гірник (8)

В іншому поєдинку в групі один ФК «Малинськ» вдома обіграв ФК «Луцьк» з рахунком 2:1.

«Таким чином після двох турів лідером групи стає саме Малинськ” в активі якого вже 6 очок. У “Гірника” друга позиція і чотири очки. МФК “Житомир” займає третю сходинку із одним очком. ФК “Луцьк” залишається на дні турнірної таблиці, маючи нуль очок і дві поразки», – уточнили у прес-службі.