Житомирські триатлети здобули чотири медалі чемпіонату України

Житомирські триатлети здобули чотири медалі чемпіонату України

Взяли участь у змаганнях і вихованці спортивних клубів.

У Житомирі завершився триденний Чемпіонат України з триатлону. Житомирські спортсмени вибороли чотири медалі національної першості. Про це повідомили організатори змагань.

«Житомирські спортсмени здобули медалі у категорії «юніори» – це Діана Машевська (перше місце) та Кирило Бойко (друге місце). У чемпіонаті в естафетах чоловіча житомирська команда завоювала «бронзу», а жіноча команда посіла друге місце», – йдеться у повідомленні.

22-24_championship_4

Найбільше медалей вдалося здобути запорізьким триатлетам, на другому місці за кількістю медалей – спортсмени з Одеси.

22-24_championship_3

«Вперше у чемпіонаті України взяли участь вихованці спортивних клубів триатлону. Без сумніву, для юних триатлоністів Житомирщини це також поштовх і мотивація продовжувати тренування надалі й перемагати на всеукраїнських та європейських чемпіонатах. Наші земляки, зокрема Юлія Єлістратова, Данило Сапунов, Єгор Мартиненко, Олександра Степаненко-Кохан та Анна Абдулова уже неодноразово представляли Україну і здобували медалі на чемпіонатах Європи та Олімпійських іграх», – розповів директор клуба «Професійна Школа Триатлону» Сергій Кохан.

22-24_championship_5

Організаторами змагань виступили Житомирська обласна федерація з триатлону, Федерація з триатлону України, Міністерство сім’ї, молоді та спорту України, управління сім’ї молоді та спорту облдержадміністрації, клуб «Професійна Школа Триатлону».

22-24_championship_2

Нагадаємо, студенти агроуніверситету привезли до Житомира чемпіонські звання.

Leave a Comment