Житомирські підприємці знову вийдуть на протест у столиці

Житомирські підприємці знову вийдуть на протест у столиці

Через касові апарати.

Представники житомирського малого та середнього бізнесу долучаться до загальноукраїнського протесту під стінами Кабміну 14 грудня. Про це «Вголос.Zt» повідомили у Комітеті підприємців України. Основна мета акції — відтермінування введення касових апаратів для підприємців спрощеної системи оподаткування ІІ-ІV групи.

«Закон №786-ІХ (який вводить касові апарати для бізнесу, – ред) прийнятий ще у липні 2020-гу року. Під тиском підприємців депутати Верховної Ради пообіцяли відтермінувати введення цієї ініціативи з 1 січня 2022 року. Обіцяли детально розглянути та вивчити всі «плюси» та «мінуси». Однак незабаром парламентарі підуть на новорічно-різдвяні канікули, а питання так і лишається невирішеним. Тож що робити підприємцям з 1 січня — невідомо», ‒ кажуть житомирські підприємці.

Представники малого та середнього бізнесу вимагатимуть відставки Данила Гетманцева з поста Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики. На думку бізнесу, саме він веде «підривну» діяльність проти малого та середнього бізнесу в Україні.

Нагадаємо, що остання акція протесту житомирського бізнесу відбулася під стінами Житомирської ОДА у березні 2021 року. Підприємці Житомира попросили владу не забороняти їм торгівлю в умовах карантину.

Leave a Comment