Житомирські прикордонники «зловили» білоруса, який їздив через Росію в «ДНР»

Житомирські прикордонники «зловили» білоруса, який їздив через Росію в «ДНР»

Чоловіку заборонили на 3 роки в’їзд до Україну.

Прикордонники заборонили на 3 роки в’їзд до Україну громадянину Білорусії за незаконне відвідування території підконтрольну бойовикам. Про це «Вголос.zt» повідомила прес-служба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

«У пункті пропуску «Виступовичі» 9 листопада під час здійснення контрольних заходів прикордонники Житомирського загону виявили громадянина Білорусії, який в порушення вимог чинного законодавства відвідував територію Донецької області непідконтрольну Україні. В ході подальшого з’ясування обставин було встановлено, що іноземець в’їжджав на непідконтрольну територію з метою відвідування родичів своєї знайомої. Перетин кордону здійснював з території Російської Федерації. Чоловіка не пропустили на територію нашої держави та відповідно до законодавства заборонили на 3 роки в’їзд до України», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, втікаючи від прикордонників, контрабандист перекинувся на позашляховику з ящиками цигарок.Водій намагався незаконно перевезти близько 6,5 тис. пачок тютюнових виробів.

 

 

 

Leave a Comment