У Коростені відбувся відбірковий тур конкурсу “Зірочко, засвітись”(ФОТО)

У приміщенні палацу культури ім. Т.Г. Шевченка, що у Коростені, 10 листопада відбувся відбірковий тур обласного телевізійного конкурсу-фестивалю “Зірочко, засвітись”. У конкурсі взяли участь талановиті діти віком від 7 до 17 років. Юні таланти змагалися у таких номінаціях, як вокал, художнє читання, інструментальна музика, образотворче і декоративно-прикладне мистецтво. Організатором конкурсу виступив “Благодійний фонд “Надія Є”.

«Ми проводимо фестиваль вже четвертий рік поспіль. Його особливістю є те, що для талановитих дітей області участь у фестивалі є повністю безкоштовною. Це дає можливість усім дітям показати себе.  На сцені палацу культури у Коростені цього року конкурс зібрав 60 дітей-учасників. Переможці відбіркового туру  візьмуть участь у гала-концерті фестивалю, який відбудеться 5 грудня у Житомирі», – розповіла голова “Благодійного фонду “Надія Є”, керівник проекту  Надія Юшкевич.

До складу журі регіонального туру увійшли заслужена артистка України Ірина Шинкарук, народний художник України Юрій Камишний, викладач кафедри інструментальної музики Житомирського коледжу культури та мистецтв ім. І.Огієнка Ольга Мороз,  керуючий відділом Укрсоцбанку у Коростені Артем Фіщенко.

До слова, конкурс проходить у два тури. Перший проводиться зонально у таких містах як Коростень, Бердичів,  Житомир, Новоград-Волинський. Другий тур конкурсу фестивалю відбудеться у Житомирі 5 грудня у приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги.

Нагадаємо, лауреатами дитячо-юнацької премії імені Олени Пчілки стали три житомирські школярки.  Вручення премії переможцям відбулося в літературно-меморіальному музеї Лесі Українки, що у Новограді-Волинському, 29 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *