Житомирську райраду просять дозволити фірмі «вивчати» пісок у акваторії водосховища Відсічне

Держгеонадра України звернулося до Житомирської районної ради із проханням надати без аукціону спеціальний дозвіл на користування надрами без проведення аукціону з метою геологічного вивчення піску ділянки Відсічна-2 ТОВ «Грін Буд Комп». Проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті райради.

Земля, як ідеться у документі, знаходиться в адміністративних межах Тетерівської сільської територіальної громади, в акваторії Житомирського водосховища (річка Тетерів).

Якою буде доля цього дозволу — у районній раді ще не визначилися. Рішення мають прийняти після засідання профільної комісії, яке має відбутися 28 вересня 2021 року. Зважатимуть депутати також на позицію Тетерівської ОТГ Житомирського району. Адже саме до цієї громади відноситься зазначена земельна ділянка.

Згідно із даними реєстру фізичних та юридичних осіб, ТОВ «Грін Буд Комп» зареєстроване у місті Біла Церква Київської області. Його кінцевим бенефіціарієм є житель Білої Церкви Олег Мельник. Статутний капітал фірми складає 50 тис. грн.

Нагадаємо, що депутати Житомирської обласної ради дали дозвіл на розробку проєкту землеустрою під теплову електростанцію. Суд визнав протиправним рішення обласної ради про надання без аукціону спецдозволу на видобуток торфу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *