Житомирський міськвиконком збирається дозволити видалити дерева по Київській

У Житомирі планують видалити деякі дерева на центральних вулицях міста. Це мають бути саме ті насадження, які потрапляють у зону капітального ремонту тротуарів. Відповідний проект рішення міськвиконкому оприлюднено на сайті міської ради 22 серпня.

Як уже повідомлялося, упродовж першого тижня ремонтники серйозно пошкодили дерева. Заступник міського голови Олександр Фещенко у телефонній розмові запевнив, що видаляти дерева ніхто не планує, хіба кілька тих, які знаходяться у поганому стані.

«Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 №105 «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», враховуючи клопотання управління капітального будівництва Житомирської міської ради та відповідно до статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради вирішив дозволити видалити та видати ордери на видалення зелених насаджень, зазначених в акті обстеження зелених насаджень від 16.08.2016 № 108, які потрапляють в зону капітального ремонту тротуарів в центральній частині міста відповідно до робочих проектів», – йдеться у проекті рішення.

Згідно з документом, контроль за виконанням даного рішення покладуть на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Фещенка.

Нагадаємо, у Житомирі вул. Михайлівську реконструюють до кінця року. Ремонтні роботи обійдуться більше, ніж у 17 млн грн бюджетних коштів. Нещодавно в управлінні капітального будівництва міської ради закінчився конкурс на визначення підрядника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *